!NOVINKA! Bultaco Brinco R-B

když předložka
2017-10-20

k čemu slouží internet
2017-10-20

když zvýšíte rychlost jízdy na dvojnásobek
2017-10-20

a tak se lásko měj
2017-10-20

co dělat když neprojdu emisemi
2017-10-20

co dělat když vam kluk poněkolikáté ublížil
2017-10-20

časopis už víš proč
2017-10-20

the pub praha
2017-10-20

podobne filmy jako pocatek
2017-10-20

best bonus
2017-10-20

Proč mě nikdo nemá rád akordy

Ilona Csáková - Proč mě nikdo nemá rád - text a …
proč mě nikdo nemá rád akordy Helena Vondráčková - Proč mě nikdo nemá rád [akordy na Supermusic.sk] Helena Vondráčková piesne (344) texty (177) akordy (243) taby (3) preklady (0) články (473) Fotky (57) diskusia videá diskografia v obchode odkazy koncerty sťahuj: pridaj vlastný článok. Helena

Helena Vondráčková - Proč mě nikdo nemá rád …
Akordy a texty Ilona Csáková Proč mě nikdo nemá rád. Proč mě nikdo nemá rád Ilona Csáková Burt Bacharach Zdeněk Borovec C. D. G. H m7. A m7. H 7. E m. Svět údivem . …

Popelka proč mě nikdo nemá rád akordy a text …
proč mě nikdo nemá rád akordy Tak proč mě nikdo nemá rád. C D R: Jen jeden, jen jeden, Hmi Emi C snad moh‘ by vzít do dlaní. Jen jeden, jen jeden, ať řekne mi: stůj a buď mou paní. Leden se promění v máj a mráz nezraní, H jen jeden by měl o mně stát! 2. I účes mám dnešní, mý ústa jsou jak z třešní. Tak proč mě nikdo nemá rád?

Ilona Csáková - Proč mě nikdo nemá rád | Akordy a …
Helena Vondráčková - Proč mě nikdo nemá rád [akordy na Supermusic.sk] Helena Vondráčková piesne (345) texty (177) akordy (243) taby (3) preklady (0) články (473) Fotky (57) diskusia videá diskografia v obchode odkazy koncerty sťahuj: pridaj vlastný článok. Hurts:

Helena Vondráčková - Proč mě nikdo nemá rád …
Jen jeden jen jeden snad moh by vzít a vzít do dlaní Jen jeden jen jeden ať řekne mi stůj a buď mou paní A leden a leden se promění v máj a mráz nezraní Ten jeden by měl o stát Snad mráčky se zvednou snad někdo mi jednou lásku dá opravdu dá Samota je zlá opravdu zlá Kde je on kde já Tak proč mě nikdo nemá rád?

Helena Vondráčková - Proč mě nikdo nemá rád - …
proč mě nikdo nemá rád akordy Akordy a text piesne Proč mě nikdo nemá rád (1969) od interpreta Helena Vondráčková. Pozri si akordy, ktoré sú použité v piesni Proč mě nikdo nemá rád (1969) a nauč sa ju hrať na gitare.

Helena Vondráčková - Proč mě nikdo nemá rád …
Tak proč mě nikdo nemá rád. C D R: Jen jeden, jen jeden, Hmi Emi C snad moh‘ by vzít do dlaní. Jen jeden, jen jeden, ať řekne mi: stůj a buď mou paní. Leden se promění v máj a mráz nezraní, H jen jeden by měl o mně stát! 2. I účes mám dnešní, mý ústa jsou jak z třešní. Tak proč mě nikdo nemá rád?

Ilona Csáková - Proč mě nikdo nemá rád - akordy a …
Tak proč mě nikdo nemá rád. C D R: Jen jeden, jen jeden, Hmi Emi C snad moh‘ by vzít do dlaní. Jen jeden, jen jeden, ať řekne mi: stůj a buď mou paní. Leden se promění v máj a mráz nezraní, H jen jeden by měl o mně stát! I účes mám dnešní, mý ústa jsou jak z třešní. Tak proč mě nikdo nemá rád?

Helena Vondráčková - Proč mě nikdo nemá rád - …
Akordy a text piesne Proč mě nikdo nemá rád od interpreta Ilona Csáková. Pozri si akordy, ktoré sú použité v piesni Proč mě nikdo nemá rád a nauč sa ju hrať na gitare.

Helena Vondráčková - Proč mě nikdo nemá rád - …
Svět údivem tleská, a prý, že jsem, že jsem hezká. Tak proč mě nikdo nemá rád? Co fotky mi řeknou? Jsem bez kazů, tvář mám pěknou Tak proč mě nikdo nemá rád? Jen jeden, jen jeden, snad moh by vzít do dlaní.

 

Zde jsou technické informace v angličtině

 

Prodej Bultaco Brinco R
Velká zkouška pro Bultaco Brinco R
Bultaco Brinco R

Testování Bultaco Brinco R